Zábava začíná

Vítej v Hamleys! Ve světě plném hraček a her, ale také senzačních atrakcí! K tomu, abys je mohl všechny vyzkoušet, ti pomůžu já, Tvoje Hamleys karta na atrakce! Nabij mě u pokladny kreditem a pak už se spolu můžeme vrhnout do víru nekončící zábavy. A na co všechno se se mnou můžeš těšit?

Můžeš si mě také chytře zařídit online předem! Potom si mě vyzvedneš přímo v Hamleys, Na Příkopě 1, kde budeš mít kartu připravenou na své jméno a získáš bonusový kredit 50 Kč jako dárek!
Objednat kartu online
Benátský kolotoč Hamleys Benátský kolotoč Hamleys

Benátský kolotoč

Obrovský kolotoč plný dřevěných koníků a pohodlných královských kočárů. Všechno se blýská, třpytí, hraje hudba, naskoč a jedéééém! Už se to točí! Zkrátka klasika, kterou prostě musíš zažít!

 

Vstupné – 80 Kč hotově (60 Kč při platbě Hamleys kartou)

Bludiště - Hamleys Bludiště - Hamleys

Zrcadlové bludiště

V Hamleys je zábavné všechno. Dokonce i bloudění! Co je realita a co je jen odraz zrcadla? Zažij spoustu legrace v moderním zrcadlovém bludišti plném světelných a laserových efektů a zvukových kulis. Jakmile najdeš cestu ven, odměnou Ti bude další kopec zábavy: pokřivená zrcadla vyobrazí tebe i tvé kamarády v těch nejroztodivnějších tvarech a podobách.

Vstupné – 150 Kč/os. hotově (120 Kč při platbě Hamleys kartou)
Rodinné vstupné – 400 Kč

Gamecity

Zažij úplně nový level zábavy na klasických i nejmodernějších arkádových hrách! Odneseš si nejen parádní zážitky, ale třeba i odměny za perfektní výkony – od plyšáků až po nový iPhone nebo Playstation 5!

Gamecity se nachází v 1. patře v Hamleys Na Příkopě a nabízí Ti více jak 20 arkádových her – třeba Airhockey, Juský Park, Mario Kart, Moto GP, Nerf a mnoho dalších pro malé i velké.

Kredit na hry: 299 Kč, 549 Kč nebo 1099 Kč.

Mercuria Laser Game

Zahraj si laser game a procestuj celý svět! Během hry se v aréně podíváš na místa, jako jsou Asie, Rusko, USA, Francie nebo věčně zamrzlá Antarktida. Hrát můžeš s více jak deseti kamarády a k tomu budeš mít to nejmodernější vybavení, jaké existuje. Tak co, jsi týmový hráč nebo to všechno zvládneš sám? Volba je jen na tobě!

Vstupné – 200 Kč dospělí | 190 Kč dítě/student

Vstupné s Hamleys kartou – 150 Kč

Cena pro školy – 250 Kč za 3 hry | 100 Kč za hru*

*ceny platné pro 1 osobu do 15:00

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek 13:00 – 20:00
Sobota – Neděle 10:00 – 20:00

Virtual Reality herna - Hamleys Virtual Reality herna - Hamleys

Herna virtuální reality

Tak tohle jen tak někde nezažiješ! Vydej se do fantastického světa virtuální reality. Stačí nasadit speciální brýle, pevně uchopit ovladač a ponořit se do víru zábavy. Zatímco ty se budeš prohánět bitevním polem ve hře Blue Effect, porcovat ovoce v populárním Fruit Ninjovi, staneš se kuchařem nebo automechanikem či snad malířem, tvoji rodiče nebo kamarádi mohou vše sledovat na monitoru. Připrav se, hra začíná!

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Hra – 150 Kč

Motýli dům - Hamleys

Motýlí dům

Vydej se do spodního patra Hamleys a jako mávnutím kouzelného proutku se ocitneš uprostřed opuštěného mystického chrámu obklopeného deštným pralesem. Okolní teplota bude 26 °C a kolem Tebe se rázem bude vznášet až 600 pestrobarevných motýlů ze všech koutů světa. Pozoruj, jak se líhne okřídlený krasavec a buď svědkem jeho prvního letu v životě. A hlavně nezapomeň fotit!

Na tuto atrakci se mnou získáš 10% slevu

Dospělí – 170 Kč | Děti – 110 Kč | Rodina 2+3 a více – 430 Kč
Sleva 10% při zakoupení vstupenek na recepci: ZTP, senioři, studenti, skupiny 10 osob a více; vstupenky online z oficiálního eshopu

Golem VR - Hamleys Golem VR - Hamleys

GOLEM VR

Virtuální realita, která pohltí všechny tvoje smysly. Projdi se po rudolfínské Praze, vyřeš interaktivní hádanky a staň se svědkem zrození bájného Golema! Více informací a rezervace ZDE.

Na tuto atrakci se mnou získáš 10% slevu.

Vstupné – 540 Kč

The Lost Lab

První VR hra, kde se neobejdete bez baterky. Odvážné adepty na záchrannou podzemní misi vybavíme VR brýlemi a speciálním backpackem. Každá skupinka až 4 hráčů navíc dostane baterku proto, aby se zvládla lépe orientovat v temných tunelech o rozloze více než 250 m². Ta samotná ale pro úspěšný návrat na povrch nestačí. Všichni členové expedice budou muset během mise prokázat odvahu, postřeh i schopnost týmové práce.

Vstup do arény se pro další skupinku odvážlivců otevírá každých 5 minut, tak neztrácejte čas a vyrazte za dobrodružstvím!

Na tuto atrakci se mnou získáš 10% slevu.

Vstupné – 540 Kč

Závodní auta - Hamleys Závodní auta - Hamleys

Závodní auta

Ke startu připravit, pozor, TEĎ! Právě odstartoval automobilový závod, jehož hlavní hrdinou jsi Ty. Na závodním okruhu si to rozdáš o stupně vítězů s Tvými kamarády nebo s kýmkoli, kdo bude mít odvahu přijmout Tvoji výzvu. Čí dálkově řízené autíčko projede cílem jako první?

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat
Jízda – 30 Kč

Bagry - Hamleys Bagry - Hamleys

Bagry

Kdo z nás netoužil být někdy bagristou? Pomocí páček a knoflíků hloubit jámy a přemisťovat materiál. Tak i tenhle sen si můžeš v Hamleys splnit! Hurá na to! V jámě je celkem 12 tisíc barevných míčků, takže o materiál skutečně nebude nouze!

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Hra – 30 Kč

Objednat Hamleys kartu