Zábava začíná

Vítej v Hamleys! Ve světě plném hraček a her, ale také senzačních atrakcí! K tomu, abys je mohl všechny vyzkoušet, ti pomůžu já, Tvoje Hamleys karta na atrakce! Nabij mě u pokladny kreditem a pak už se spolu můžeme vrhnout do víru nekončící zábavy. A na co všechno se se mnou můžeš těšit?

Můžeš si mě také chytře zařídit online předem! Potom si mě vyzvedneš přímo v Hamleys, Na Příkopě 1, kde budeš mít kartu připravenou na své jméno a získáš bonusový kredit 50 Kč jako dárek!
Objednat kartu online
Benátský kolotoč Hamleys Benátský kolotoč Hamleys

Benátský kolotoč

Obrovský kolotoč plný dřevěných koníků a pohodlných královských kočárů. Všechno se blýská, třpytí, hraje hudba, naskoč a jedéééém! Už se to točí! Zkrátka klasika, kterou prostě musíš zažít!

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Jízda – 50 Kč

Bludiště - Hamleys Bludiště - Hamleys

Zrcadlové bludiště

V Hamleys je zábavné všechno. Dokonce i bloudění! Co je realita a co je jen odraz zrcadla? Zažij spoustu legrace v moderním zrcadlovém bludišti plném světelných a laserových efektů a zvukových kulis. Jakmile najdeš cestu ven, odměnou Ti bude další kopec zábavy: pokřivená zrcadla vyobrazí tebe i tvé kamarády v těch nejroztodivnějších tvarech a podobách.

Vstupné – 130 Kč/os. hotově (100 Kč při platbě Hamleys kartou)
Rodinné vstupné – 350 Kč

Bagry - Hamleys Bagry - Hamleys

Bagry

Kdo z nás netoužil být někdy bagristou? Pomocí páček a knoflíků hloubit jámy a přemisťovat materiál. Tak i tenhle sen si můžeš v Hamleys splnit! Hurá na to! V jámě je celkem 12 tisíc barevných míčků, takže o materiál skutečně nebude nouze!

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Hra – 25 Kč

Závodní auta - Hamleys Závodní auta - Hamleys

Závodní auta

Ke startu připravit, pozor, TEĎ! Právě odstartoval automobilový závod, jehož hlavní hrdinou jsi Ty. Na závodním okruhu si to rozdáš o stupně vítězů s Tvými kamarády nebo s kýmkoli, kdo bude mít odvahu přijmout Tvoji výzvu. Čí dálkově řízené autíčko projede cílem jako první?

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat
Jízda – 25 Kč

Virtual Reality herna - Hamleys Virtual Reality herna - Hamleys

Herna virtuální reality

Tak tohle jen tak někde nezažiješ! Vydej se do fantastického světa virtuální reality. Stačí nasadit speciální brýle, pevně uchopit ovladač a ponořit se do víru zábavy. Zatímco ty se budeš prohánět bitevním polem ve hře Blue Effect, porcovat ovoce v populárním Fruit Ninjovi, staneš se kuchařem nebo automechanikem či snad malířem, tvoji rodiče nebo kamarádi mohou vše sledovat na monitoru. Připrav se, hra začíná!

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Hra – 150 Kč

Motýli dům - Hamleys

Motýlí dům

Vydej se do spodního patra Hamleys a jako mávnutím kouzelného proutku se ocitneš uprostřed opuštěného mystického chrámu obklopeného deštným pralesem. Okolní teplota bude 26 °C a kolem Tebe se rázem bude vznášet až 600 pestrobarevných motýlů ze všech koutů světa. Pozoruj, jak se líhne okřídlený krasavec a buď svědkem jeho prvního letu v životě. A hlavně nezapomeň fotit!

Na tuto atrakci se mnou získáš 15% slevu

Dospělí – 150 Kč | Děti – 100 Kč | Rodina 2+1 nebo 2+2 – 350 Kč | Rodina 2+3 a více – 400 Kč

CzechRepubrick - Hamleys CzechRepubrick - Hamleys

CzechRepubrick

Navštiv Czech Repubrick a na ploše větší než 900 m2 prozkoumej LEGO zemi českých památek. Průvodcem Ti bude zvídavý Legolem. Objevíš s ním hrad Karlštejn, vysílač Ještěd nebo Katedrálu sv. Víta. Ukáže Ti interiéry vily Tugendhat, největší horskou legodráhu na světě a společně konečně zjistíte, jak funguje camera obscura. Užij si s ním tak trochu jiný svět.

Na tuto atrakci se mnou získáš 15% slevu.

Dospělí – 290 Kč | Děti, studenti, senioři, ZTP – 210 Kč | Děti do 100 cm – ZDARMA| Rodina 2+1 nebo 1+2 – 580 Kč | Rodina 2+2 nebo 1+3 – 730 Kč | Žáci – 130 Kč

Golem VR - Hamleys Golem VR - Hamleys

GOLEM VR

Virtuální realita, která pohltí všechny tvoje smysly. Projdi se po rudolfínské Praze, vyřeš interaktivní hádanky a staň se svědkem zrození bájného Golema! Více informací a rezervace ZDE.

Na tuto atrakci se mnou získáš 15% slevu.

Vstupné – 450 Kč

Mercuria Laser Game

Zahraj si laser game a procestuj celý svět! Během hry se v aréně podíváš na místa, jako jsou Asie, Rusko, USA, Francie nebo věčně zamrzlá Antarktida. Hrát můžeš s více jak deseti kamarády a k tomu budeš mít to nejmodernější vybavení, jaké existuje. Tak co, jsi týmový hráč nebo to všechno zvládneš sám? Volba je jen na tobě!

Vstupné – 200 Kč dospělí | 190 Kč dítě/student

Vstupné s Hamleys kartou – 150 Kč dospělí | 140 Kč dítě/student

Objednat Hamleys kartu