Pojď si hrát, zábava začíná!

Chceš vědět, proč je Hamleys to nejbáječnější hračkářství na světě?
Navštívit e-shop
Hračky v Hamleys Hračky v Hamleys

Kolik hraček máme v Hamleys?

Nepočítaně! Hamleys je rájem pro všechny milovníky hraček. Pobočka v Praze v ulici Na Příkopě nabízí malým i velkým nadšencům čtyři patra plná zábavy. Na ploše více než 6000 m2 se seznámíš s hračkami tradičními i moderními, kreativními, zábavnými, roztomilými, plyšovými, prostě se všemi, na které si jen vzpomeneš! Budeš je milovat. Jako my! Tolik, že se s nimi podělíš i v noci o polštář.

Hračky v Hamleys Hračky v Hamleys

Nemusíš se jenom dívat. Pojď si hrát!

Opravdové hračkářství, to není jenom obchod, kde se směňují hračky za peníze. Opravdové hračkářství, to je svět, ve kterém spolu s hračkami ožívá fantazie a kde se vyplňují tajná přání. Opravdové hračkářství je místo, kde hračky nejsou jenom zboží, ale brána do světa zábavy a radosti. Kde dospělí nejsou jen prodavači a skladníci, ale kamarádi připraveni se o tu radost podělit. A přesně takové je Hamleys.

Hamleys slaví 250 let! Hamleys slaví 250 let!

Originální hračky Hamleys

Hračky nejen prodáváme, ale také je už více než 250 let vyrábíme! A za tu dobu jsme se to naučili opravdu mistrně! Proto u nás najdeš celé kolekce kvalitních hraček vlastní značky Hamleys: hračky pro nejmenší, plyšáky, hračky na dálkové ovládání, kreativní hračky pro budoucí umělce, líčidla a doplňky pro malé parádnice z našeho Luvley butiku, nebo sportovní náčiní a hračky na ven. To vše pod originální značkou Hamleys s tradicí dlouhou více než čtvrt tisíciletí!