Narozeninová párty ve světě nekončící zábavy!

Oslav narozky v Hamleys a věř, že to pro tebe i tvé kamarády bude nezapomenutelný zážitek.
Přehrát video
Chci párty v Hamleys!

1
Vyber typ oslavy

Chceš mít párty ve své režii, nebo necháš celou organizaci a program na nás a budeš se jen bavit? V obou případech tě čekají narozky, na které nezapomeneš.

Narozeniny v Hamleys

2
Zvol dekoraci

Miluješ zvířátka a chceš se cítit jako na safari? Nebo tě spíš baví piráti a ztracené poklady? Můžeš to taky rozjet na superhrdinské vlně, nebo ostatní oslň vlastním kosmetickým salónem. Pokud pojedeš po vlastní ose, tak tvoje volba ovlivní jen výzdobu. Dobrodružství, která s kamarády zažiješ budou na tobě. Když to necháš na nás, tak si spolu s dekorací zvolíš i tematickou výpravu, o kterou se postarají experti na hračky a zábavu – My!

Narozeniny v Hamleys Karta Hamleys

3
A co dárek?

Samozřejmě! Co by to bylo za narozeniny bez dárků? I my v Hamleys pro tebe jeden máme! Dostaneš od nás kartičku na atrakce nabitou na 3 000 Kč! Páni! S tím už se dá zažít opravdový kopec zábavy!

Narozeniny v Hamleys

4
Dobroty a mňamky

Základem každé pořádné oslavy je zásoba kvalitního jídla a pití. Připravíme ti domácí limču a párty mlsání. Pokud budeš chtít, tak ti vykouzlíme úžasný dort, který ti budou závidět široko daleko.

Narozeniny v Hamleys

5
Bez medvěda to nikdy nebude to pravé!

Když se v Hamleys něco významného děje, naši medvědi u toho nesmějí chybět. A tvoje oslava samozřejmě není výjimkou. Takže si nech poblahopřát od toho nejpovolanějšího – medvěda Hamleyho.

Narozeniny v Hamleys Narozeniny v Hamleys

6
Fotky na památku!

Party to bude nezapomenutelná, to je jasné! Ale aby se o ní mohlo mluvit ještě mnoho a mnoho let, je dobré pořídit z ní parádní fotky. Zajistíme ti profíka, který zachytí všechny krásné okamžiky!