Oslav svoje narozky ve světě nekončící zábavy!

Uspořádej narozeninovou party v Hamleys a věř, že pro tebe i tvé kámoše to bude nezapomenutelný zážitek.
Přehrát video
Kontaktuj nás

1
Vyber si styl tvojí party

V první řadě si vyber, v jakém duchu se tvoje oslava ponese. Chceš slavit v karibské krčmě plné křepčících pirátů? Nebo by ses raději s kámoši převtělil do neohrožených superhrdinů? Nebo dáš přednost dívčí party pro samé kočky a parádnice?

Narozeniny v Hamleys

2
Sestav si svůj vysněný program

Narozeninovou oslavu ti připravíme přesně na míru. Jen nám dej vědět, co by tě nejvíce bavilo! Chceš se stát součástí tetovacího salónu a nechat sobě a kámošům vyrobit třpytivá tetování na obličej? Nebo chceš, aby za vámi přišel kouzelník a předvedl vám několik opravdu nevídaných čar a kouzel? A co takhle pořádná letecká zábava s dálkově ovládaným dronem? Stačí si vybrat, možností je spousta!

Narozeniny v Hamleys Karta Hamleys

3
A co dárek?

Samozřejmě! Co by to bylo za narozeniny bez dárků? I my v Hamleys pro Tebe jeden máme! Dostaneš od nás kartičku na atrakce nabitou na 3 000,-Kč! Páni! S tím už se dá zažít opravdový kopec zábavy!

Narozeniny v Hamleys

4
Dobroty a mňamky

Základem každé pořádné oslavy je skvělé jídlo a pití. I tady si můžeš říct, co ti máme připravit. Chlebíčky? Dort? Mraky sladkostí? Stačí si vybrat. Ale pokud dáváš přednost domácí kuchyni a pamlskům od tvojí mamky, není problém: domluvíme se a přineseš si občerstvení vlastní.

Narozeniny v Hamleys

5
Bez medvěda to nikdy nebude to pravé!

Když se v Hamleys něco významného děje, naši medvědi u toho nesmějí chybět. A tvoje oslava samozřejmě není výjimkou. Medvěd Hamley a jeho parťačka Hattie se budou na party starat o dobrou náladu, o zábavu, o to, aby vše klapalo a aby se z tvé oslavy stala ta nelepší party na světě.

Narozeniny v Hamleys Narozeniny v Hamleys

6
Fotky na památku!

Party to bude nezapomenutelná, to je jasné! Ale aby se o ní mohlo mluvit ještě mnoho a mnoho let, je dobré pořídit z ní nějaké obrázky. Zajistíme ti fotografa, který zachytí všechny krásné okamžiky a vzpomínky si budeš moci uložit do vlastního alba.