Zažij Hamleys se svou rodinou nebo kamarády!

Objevte unikátní kombinaci zábavní parku a hračkářství. Čeká vás neuvěřitelná jízda na 6000 metrech čtverečních! Hamleys je rájem pro děti i dospělé!
Přehrát video
Kontaktujte nás
Medvěd Hamley Hamley na kolotoči

1
Zažijte neopakovatelnou zábavu v Hamleys

Hledáte originální zábavu pro svojí partu, nebo chcete strávit výjimečné chvíle se svojí rodinou? Uspořádejte hravé odpoledne u nás! Na více než 6000 metrech čtverečních nabízí Hamleys Praha jedinečný mix lunaparkových atrakcí a největší výběr hraček pod jednou střechou. Zkrátka to nejsenzačnější hračkářství široko daleko!

Hamleys Karta

2
Kredit na Hamleys atrakce

Jak si nejlíp vychutnáš Hamleys atrakce? No přece se svými blízkými, ať už je to tvoje parta, spolužáci, nebo rodina. Pro skupiny nad 10 osob navíc máme slevu 30 % na kredit. Skupinu 10 školáků (do 18 let) může doprovit 1 dospělý ZDARMA (vždy platí 1 dozor na 10 dětí zdarma). Sleva také platí pro ZTP.

3
Zrcadlové bludiště

V Hamleys je zábavné všechno. Dokonce i bloudění! Co je realita a co je jen odraz zrcadla? Zažij se svojí bandou spoustu legrace v moderním zrcadlovém bludišti plném světelných a laserových efektů a zvukových kulis. Jakmile najdete cestu ven, odměnou vám bude další kopec zábavy: pokřivená zrcadla vyobrazí tebe i tvé kamarády v těch nejroztodivnějších tvarech a podobách. Pro skupiny nad 10 osob navíc máme slevu 30 % na vstup. Skupinu 10 školáků do 18 let může doprovit 1 dospělý ZDARMA (vždy platí 1 dozor na 10 dětí zdarma). Sleva mohou využít také ZTP.

4
Originální Benátský kolotoč

Zmobilizuj svoji partu, váš kočár již čeká! Co kočář?! Tohle je obrovský benátský kolotoč plný dřevěných koníků a pohodlných královských spřežená. Všechno se blýská, třpytí, hraje hudba, naskočte a jedéééém! Už se to točí! Zkrátka klasika, kterou prostě musíte zažít!

Pro skupiny nad 10 osob navíc máme slevu 30 % na vstup. Skupinu 10 školáků do 18 let může doprovodit 1 dospělý ZDARMA (vždy platí 1 dozor na 10 dětí zdarma). Sleva se také vztahuje na ZTP.

5
Kouzelné dny v Hamleys

Oslavte v Hamleys Den dětí, konec školního roku, zažijte jedinečného Mikuláše, nebo si vymyslete vlastní výjimečný den. My se postaráme o to, abyste ho nikdy nezapomněli. Pro skupinu od 25 dětí připravíme zábavný program v nejsenzačnějším hračkářství na míru.

Cena se odvíjí se od poptávaného programu. Fantazii se meze nekladou. Kontaktujte nás a vymyslíme spolu doslova pohádkový zážitek!

6
Nejmodernější Lasergame

Zahrajte si laser game a procestujte celý svět! Během hry doslova proletíte celý svět. Díky nádherným dekoracím se v aréně podíváte na místa, jako jsou Asie, Rusko, USA, Francie nebo věčně zamrzlá Antarktida. Hrát můžete ve skupině více než 10 bojovníků a k tomu budete mít to nejmodernější vybavení, jaké existuje. Rádi vám zajistíme zvýhodněné skupinové vstupné. Kontaktujte nás e-mailem:

7
Virtuální dobrodružství

Vydej se spolu se svojí družinou do rudolfínské Prahy odhalit tajemství bájného Golema, nebo prozkoumej tajemnou výzkumnou laboratoř, kterou ovládl pavoučí teror. To vše v jedinečném virtuálním zážitku od DIVR Labs. Rádi pro váš tým vymyslíme skupinové zvýhodnění. Kontaktujte prosím:  

Motýlí dům

8
Motýlí dům

Seběhněte do spodního patra Hamleys a rázem se ocitnete uprostřed džungle, mezi rozvalinami prastarého mystického chrámu. Okolní teplota bude 26 °C a kolem vás se rázem bude vznášet až 600 pestrobarevných motýlů ze všech koutů světa. Pozorujte, jak se líhne okřídlený krasavec a buďte svědkem jeho prvního letu v životě. A hlavně nezapomeňte fotit! Pro skupiny nad 10 osob platí sleva 10 %. Více informací zde.