Kontakt

Hamleys Na Příkopě

Otevírací doba

Pondělí - Neděle
10:00 - 20:00

Adresa

Na Příkopě 14
Praha 1
+420 734 447 652 |
Máme
OTEVŘENO

Tuchoměřice

Otevírací doba

Pondělí - Neděle
10:00 - 20:00

Adresa

Ke Kopanině 421
Tuchoměřice
+420 735 751 044 |
Máme
OTEVŘENO

Letiště Terminál 2

Otevírací doba

Pondělí - Neděle
7:00 – 21:00

Adresa

Letiště Václava Havla
Terminál 2 - Odlety
+420 735 751 038 |
Máme
OTEVŘENO

Podívej se, jak to u nás vypadá

Projdi si prostory hračkárny Hamleys pomocí virtuální prohlídky

Nejčastější dotazy

Kolik stojí vstupné do Hamleys?

Nic! Vstup do světa nekončící zábavy je zcela zdarma. Zpoplatněné jsou pouze některé atrakce uvnitř Hamleys. Ale stačí si u pokladny nabít kartičku dostatečným kreditem a zábava může začít!

Jak se platí a kolik stojí atrakce?

Cena atrakcí je různá. Řada z nich je zcela zdarma (jako například Skluzavka úplně nejvíc, Domek stromek a další), jiné stojí od 25,-Kč (Bagry, Závodní auta), 50,- Kč (benátský kolotoč), nebo 100,-Kč (Virtuální realita, Bludiště). U některých atrakcí (např. Motýlí dům Papilonia) se rozlišuje vstupné pro děti, studenty a dospělé. Více informací naleznete ZDE. Atrakce se platí pomocí kartičky Hamleys. Tu nabijete u pokladny kreditem a u vstupu na zpoplatněné atrakce se kredit pomocí čipů odčítá.

Co všechno umí Hamleys kartička?

Není to jen kus plastu! S Hamleys kartičkou platíš atrakce a pokud si ji zaregistruješ, tak získáš celou řadu dalších výhod. Slevy na náš sortiment, VIP klubové nabídky jen pro Tebe a zvýhodněný přístup do Motýlího domu a DIVR.

Kde můžu parkovat?

Hamleys nemá svoje vlastní parkovací místa. Zaparkovat lze ve zpoplatněných zónách v okolních ulicích (ul. Jindřišská, Senovážná, Hybernská), případně na hlídaném parkovišti v Obchodním Centru Paladium.

Můžu platit Eurem?

Ano, v Hamleys přijímáme Eura. Aktuální kurz měny je k dispozici na našich pokladnách.

Můžu do Hamleys se psem?

Z bezpečnostních důvodů a s ohledem na děti je vstup do Hamleys povolen pouze s malými plemeny psů. Pokud nesete psa v náruči nebo k tomu určeném zavazadle, je vstup se psem povolen. Výjimku tvoří asistenční psi, kteří mají samozřejmě vstup povolen bez omezení.

Máte hodnotové poukazy?

Ano. Dárkové poukazy je možné zakoupit přímo na pokladnách v Hamleys.

Je v Hamleys šatna?

V Hamleys zatím bohužel šatna není. Ale své oblečení můžete uložit do červených tašek, které jsou k dispozici u vstupu do obchodu.

Máte bezbariérový přístup?

Ano! Hendikepovaní jsou u nás srdečně vítáni a bude jim věnována veškerá péče. U hlavního vchodu v ulici Na Příkopě je u vstupu nájezdová rampa pro vozíčkáře. Bezbariérový vstup je pak také v ulici Panská, kde lze zvonkem přivolat personál, který bude ochotně asistovat.

Můžu se vyfotit s medvědem?

Samozřejmě! Medvědi Hamley a Hattie jsou vám k dispozici. Stačí je „odchytit“ na prodejně.

Jak postupovat v případě reklamace?

Reklamaci produktů můžete uplatnit v informačním stánku umístěném za benátským kolotočem. Nutností je, pochopitelně, vlastnit účtenku či jiný nabývací doklad. Adresa pro reklamaci poštou je: INEXAD s.r.o., Na Příkopě 854/14, 11000 Praha 1. V případě zasílání poštou nezapomeňte přiložit kopii účtenky, popis vady a krabici označte slovy „REKLAMACE HAMLEYS“. V případě dotazů nás kontaktujte na .

Může moje malé dítě na atrakce?

Atrakce jsou různě náročné a doporučené pro různě staré děti. U každé atrakce je provozní řád, kde se dočtete, pro jak staré dítě je daná atrakce přístupná.

Můžu do Hamleys s kočárkem?

Ano, samozřejmě. Vstup do Hamleys je vybaven nájezdovou rampou a vítáni jsou i ti nejmladší návštěvníci!

Je v Hamleys nějaké občerstvení?

Ano. V 1.patře naleznete kavárnu, kde si můžete objednat občerstvení, odpočinout si a při tom být stále v centru zábavy a mít přehled o pohybu vašich nejmenších.

Existuje Hamleys e-shop?

Hamleys zatím nemá vlastní e-shop, ale mnoho našich hraček naleznete exkluzivně v samostatné záložce „spřáteleného“ e-shopu JABADABA.cz.